Vingrošanas nodarbības skolu sporta zālēs

 

Gaisa temperatūras pazemināšanās, nokrišņi un citi rudeni raksturojoši notikumi nav iemesls, lai pārtrauktu fiziskās aktivitātes. Ja šķiet, ka laikapstākļi nav piemēroti vingrošanai brīvā dabā, aicinām apmeklēt Rīgas domes Labklājības departamenta rīkotās vingrošanas nodarbības skolu sporta zālēs. Nodarbības tiek rīkotas projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros.

Nodarbības notiks dažādu Rīgas izglītības iestāžu sporta zālēs un uz tām aicināti ne tikai šo skolu skolēni un viņu vecāki, bet arī visi pārējie apkārtnes iedzīvotāji. Visas nodarbības notiks sertificēta trenera vadībā, tās ir piemērotas dažādu vecumu un dažādas fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Nodarbībās būs iekļauta ne tikai individuāla vingrošana trenera vadībā, bet arī grupu darbs un dažādas stafetes. Nodarbības laikā tās dalībnieki iesildīsies, piedalīsies aktīvajā vingrošanas daļā un beigās atsildīsies, izpildot stiepšanās vingrinājumus. Nodarbības aktīvā daļa sastāvēs no vingrinājumiem spēkam, izturībai, līdzsvaram, muskuļu koordinācijai un ātrumam. Treneris paskaidros katra vingrinājuma nozīmi un pārliecināsies, vai vingrinājumi tiek pildīti pareizi. Trenera paskaidrojumi veicinās nodarbību apmeklētāju izpratni par katra vingrinājuma nozīmi uz noteiktu ķermeņa daļu, kā arī palīdzēs izprast vingrinājumus, lai turpmāk varētu vingrot arī individuāli, mājās.

Nodarbību laiki un vietas redzami grafikā:

UZMANĪBU!!! No 2018.gada 1.februāra nodarbības Rīgas 22.vidusskolā notiks no plkst. 17:20 līdz 18:50, Rīgas mūzikas internātvidusskolā pirmdienās un piektdienās no 17:20 līdz 18:50 un Jāņa Poruka vidusskolā no 19:15 līdz 20:45. 

 

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.