Vingrošanas nodarbības grūtniecēm

 

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “Rīgas veselības centrs” projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina topošās māmiņas apmeklēt vingrošanas nodarbības.

Nodarbību laikā fizioterapeita vadībā grūtnieces varēs piedalīties sporta nodarbībās gan zālē, gan baseinā. Katrā nodarbību ciklā iekļautas sešas nodarbības, katra vienu stundu gara. Nodarbības paredzētas nelielās grupās – ne vairāk kā desmit grūtnieces vienā grupā.

Nodarbībās iekļautās aktivitātes tiks individuāli piemērotas intensitātes un sarežģītības ziņā. Nodarbību apmeklēšana palīdzēs uzturēt optimālu svaru, nodrošinās relaksāciju un muskuļu atbrīvošanu, sekmēs pareizas elpošanas tehnikas apguvi un sagatavos sievietes ķermeni izmaiņām grūtniecības laikā un dzemdībām.

Lai apmeklētu nodarbības, jāiesniedz ginekologa izziņa ar atļauju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ūdenī un/vai sporta zālē un mātes pase, kas apliecina grūtniecību.

Oktobrī nodarbības Vingrošana grūtniecēm baseinā notiks SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Ķengarags”, Kaņiera ielā 13, Rīgā. Nodarbības notiks 7.oktobrī, 14.oktobrī, 21.oktobrī un 28.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 11:00.

Savukārt nodarbības Vingrošana grūtniecēm zālē notiks SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Ziepniekkalns” 5.oktobrī, 12.oktobrī, 19.oktobrī un 26.oktobrī no plkst. 17:00 līdz 18:00. Šīs nodarbības notiks arī SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Iļģuciems” 19.oktobrī un 26.oktobrī no plkst. 18:00 līdz 19:00.

Informācija par nodarbībām novembrī pieejama šeit.

Pieteikšanās nodarbībām un papildus informācija rakstot uz e-pasta adresi esivesels@rigasveseliba.lv vai zvanot uz tālr. nr. 29502008.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

2017-09-11 Poster A3 Grutniecu vingrošana