Skolēnus aicina piedalīties galda hokeja turnīrā „Sarauj”

Plakats_titulamIkviens skolēns no 1. līdz 12. klasei gan individuāli, gan kopā ar draugiem aicināts piedalīties galda hokeja turnīrā „Sarauj”, kas risināsies 29. novembrī Rīgas Kultūru vidusskolā. Turnīru organizē, lai dotu iespēju ikvienam skolēnam – iesācējiem un lietpratējiem iepazīt galda hokeju un izmēģināt savas prasmes un meistarību šajā spēlē.

Turnīrs risināsies no plkst. 10.00 līdz 17.00, un ikviens interesents var ierasties sev izdevīgā laikā, lai izspēlētu 10 spēles savā vecuma grupā, cīnoties par uzvaru un turnīra balvām, kā arī par iespēju piedalīties Rīgas kausa izcīņā, kas notiks 6. decembrī.

Aicinām iepazīties ar turnīra nolikumu – ŠEIT. 

Plakats Sarauj 2014 final 6

Turnīru ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizē Biedrība „Latvijas Galda hokeja federācija”, to vada pieredzējuši šīs spēles sportisti un Latvijas nacionālās izlases spēlētāji. Sacensības atbalsta arī „Stiga”, „Mentos”, Latvijas Sporta federāciju padome, „Venden”, „X –net”, „Nano”.

Turnīra nolikums pieejams interneta vietnēs – www.galdahokejs.lv un www.sports.riga.lv sadaļā“Nolikumu/rezultāti”.

Papildinformācija: Romans Blūmentāls – Latvijas Galda hokeja federācijas prezidents, tālr. 29293113, kā arī Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838.