Rudens brīvlaikā Rīgas skolēni aicināti apmeklēt pilsētas brīvā laika centrus un bibliotēkas

Bernu briva laika iespejas_brivlaikaaSākoties skolēnu rudens brīvlaikam, bērni un jaunieši aicināti apmeklēt pilsētas bibliotēkas un brīvā laika centrus, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku, iesaistītos dažādās aktivitātēs, konkursos, viktorīnās un satiktos ar draugiem. Informāciju par brīvā laika centru darba laiku var uzzināt www.e-skola.lv sadaļā “Aktuāli”.

Skolēnu brīvlaikā dažādi pasākumi, tajā skaitā radošās darbnīcas, mīklu minēšanas pēcpusdienas, datora programmu apguve un citas aktivitātes sarūpētas Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs. Ar visu Rīgas filiālbibliotēku piedāvājumu iespējams iepazīties interneta vietnē www.rcb.lv sadaļā „RCB Bērniem”.

Tāpat brīvo laiku kopā ar draugiem iespējams pavadīt kādā no 22 brīvā laika centriem, kuros bērniem un jauniešiem ir iespēja radoši darboties, organizēt pašiem dažādus pasākumus, spēlēt novusu, biljardu, dziedāt karaoke, lasīt grāmatas, skatīties televīzijas pārraides un saistošas videofilmas, vai vienkārši jaukā kompānijā pavadīt laiku. Brīvā laika centrā strādā pedagogi, kuri labprāt darbojas kopā ar bērniem un jauniešiem, taču ļauj radoši darboties arī pašiem, uzņemoties tikai pieskatītāja funkcijas. Brīvā laika centru apmeklējumi ir bez maksas.

Brīvā laika istabas – centri atrodas vairākās skolās vai Bērnu un jauniešu centros visos Rīgas mikrorajonos. Turklāt, bērniem, kuri apmeklē centrus obligāti nav jābūt šo iestāžu audzēkņiem.

 Brīvā laika centru darba laiki (56.50 KB)

 

Informāciju sagatavoja – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments

 

Foto: www.medvesti.com