Projekta “Pirmais solis – drošs!” ietvaros aicinām vecākus 13.10.2016 apmeklēt nodarbību “Par bērnu traumatismu”

Ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu, Ilgtspējīgas attīstības fonds sadarbībā ar Rīgas veselības centru arī šomēnes aicina vecākus uz bezmaksas nodarbību “Par bērnu traumatismu”.

Lielākā daļa bērnu traumas gūst mājās, kas nozīmē, ka bērnu traumatisma līmeni varētu samazināt, ja vecākiem būtu lielāka izpratne par bērniem drošu vidi. Objektīvs situācijas novērtējums, apzinoties nedrošās vietas dzīvesvietā, iespējamo risku paredzēšana un spēja tos novērst palīdzēs izvairīties no iespējas bērniem gūt traumas, savukārt zināšanas par pareizu pirmās palīdzības sniegšanu ļaus rīkoties adekvāti gadījumos, kad trauma gūta.

Šīs zināšanas un prasmes būs iespējams apgūt nodarbībā “Par bērnu traumatismu”, kuru vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsts reanimatologs Valdis Skotelis. Nodarbībā  stāstīs par izplatītākajām bērnu traumām, profilaktiskiem pasākumiem to novēršanai, pirmās palīdzības sniegšanu un atbildēs uz vecāku jautājumiem, sniedzot praktiskus piemērus.

Nodarbības mērķauditorija ir zīdaiņu, jaunākā un pirmsskolas vecuma bērnu vecāki. Nodarbība notiks 2016.gada 13.oktobrī, Rīgas veselības centra filiālē “Imanta” zālē, Imantas 8.līnija 1, korpuss 1, plkst. 17:00.

Pieteikties nodarbībai var, rakstot uz e-pastu solisdross@gmail.com vai zvanot uz tālr. nr. 29249579.

solis dross 13.10