Piesakies bezmaksas semināriem un fitnesa nodarbībām!

Seminars_20.09.Piesakies bezmaksas semināriem, lai uzzinātu vairāk, kā ar efektīviem paņēmieniem pārtiku un vingrinājumus pārvērst enerģijas un spēka „donorā”, lai ikdiena darba vidē mūsu ķermenim būtu komfortabla un ērta.

Tuvākais seminārs notiks 20.septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00

 

Seminars sedosa darba veicejiem_11.09.2014

Rīgas domes Labklājības departaments turpina bezmaksas semināru ciklu par veselīgu dzīvesveidu Rīgas pilsētas iedzīvotājiem un visus interesentus aicina piedalīties „Veselības veicināšanas seminārā sēdoša darba veicējiem”. Nākamā lekcija notiks š.g. 20.septembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00. Lekcijas pirmā daļa notiks viesnīcas „Days hotel” konferenču zālē plkst. 10.00 – 12.00 (Rīgā, Brīvības ielā 199). Otrā daļa notiks fitnesa centrā „Energie fitnesa studija sievietēm” plkst. 13.00 – 14.00 (Rīgā, Brīvības ielā 180) fitnesa trenera vadībā.

Ne viens vien sēdoša darba veicējs mēdz sūdzēties par sāpēm kakla un jostas daļā. Bet vai daudzi zina, ka tieši saspringta kakla daļa var būt iemesls arī citu ķermeņa daļu sāpēm? Vai darbinieki, kas vairākas stundas dienā pavada pie datora ekrāna, ievēro zelta likumu – neliekt plecus pretim ekrānam un nesēdēt sakumpušu muguru? Tāpat arī gurnu un pareizs pēdu novietojuma stāvoklis ir tik vienkārša, bet svarīga lieta un nozīmē lielu ieguvumu visam mūsu ķermeņa balsta aparātam. Pretējā gadījumā rodas saspringums, tiek traucēta asinsrite, palielinās spiediens uz jostas daļas skriemeļiem un pieaug reimatisma, osteohondrozes, radikulīta attīstības, kā arī nervu saknīšu nospiešanas risks.

Tādēļ ikviens ir aicināts apmeklēt semināru, lai uzzinātu vairāk, kā ar efektīviem paņēmieniem pārtiku un vingrinājumus pārvērst enerģijas un spēka „donorā”, lai ikdiena darba vidē mūsu ķermenim būtu komfortabla un ērta. Tāpat varēs uzzināt par pareiza uztura un uzturvērtības pamatprincipiem; kā panākt, lai darba procesā varētu iegūt vairāk enerģiju, kā vairot dzīvesprieku un attīrīt savu organismu, kā arī daudz citus vērtīgus ieteikumus, kas noderēs ikdienā visa mūža garumā.

Semināra otrā daļa notiks profesionāla trenera vadībā, un dalībnieki varēs veikt vingrinājumus, kas uzlabos stāju un atslogos tās ķermeņa daļas, kas sēdoša darba laikā negatīvi tiek ietekmētas visvairāk.

Semināru ir izveidojuši augsti kvalificēti speciālisti – ārstniecības darbinieki, fitnesa treneri, fizioterapeiti, kuri savā nozarē ir praktizējuši daudzus gadus un izvēlētās tēmas un lekciju saturu balsta uz praksē pārbaudītiem paņēmieniem un tēmām.

Lai pieteiktos semināram, aicinām zvanīt pa tālruni 29467859 vai rakstīt uz e-pastu: aveseliba@inbox.lv, jo vietu skaits ir ierobežots!

Foto: 5minutesformom.com