Veselīga dzīvesveida diena

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 05/10/2019
11:00 - 17:00

Atrašanās vieta
Vērmanes dārzs

Kategorijas


Esi aktīvs un piedalies Veselīga dzīvesveida dienā Vērmanes dārzā!

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina iedzīvotājus apmeklēt “Veselīga dzīvesveida dienu”               5. oktobrī no pulksten 11.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā!

Aicinām izmantot iespēju veikt BEZMAKSAS veselības mērījumus un saņemt veselības speciālistu konsultācijas, kā arī piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un meistarklasēs. Sev piemērotu nodarbi atradīs ikviens! Vairāk informācijas šeit: http://www.veseligsridzinieks.lv/esi-aktivs-un-piedalies-veseliga-dzivesveida-diena-vermanes-darza/

Dalība visās pasākuma aktivitātēs ir bez maksas. Nodarbībās nav nepieciešamas priekšzināšanas un tajās ir aicināts piedalīties ikviens! Plašāka informācija www.veseligsridzinieks.lv, pieteikšanās rakstot uz e-pastu – veseligadiena@gmail.com vai zvanot 26118444.

Pasākumu organizē Rīgas domes Labklājības departaments Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos. Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.