ONKOLOĢISKO SASLIMŠANU PROFILAKSES DIENĀ

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 01/02/2019
10:00 - 18:00

Atrašanās vieta
T/C "Origo"

Kategorijas


Rīgas domes Labklājības departaments 1.februarī no pulksten 10.00-18.00 aicina ikvienu piedalīties informatīvajā onkoloģisko saslimšanu profilakses dienā “Esi gudrāks par vēzi”!

Tirdzniecības centrā “Origo” un Rīgas Dzelzceļa stacijas Centrālajā zālē visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes – apmeklētāji varēs klausīties speciālistu lekcijas, konsultēties ar ginekologu, urologu, gastroenterologu, dermatologu un pacientu atbalsta biedrībām, kā arī preses konferencē kopumā uzzināt par onkoloģisko situāciju Latvijā.

Ārpusē, pie Rīgas Dzelzceļa stacijas pulksteņa, jau no plkst. 10.00 līdz 18.00 ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli, ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījumu būs iespēja bez maksas veikt augstvērtīgu krūšu dziedzeru mamogrāfijas izmeklējumu MFD mobilajā mamogrāfā.

Uz speciālistu lekcijām un krūšu veselības pārbaudi mobilajā mamogrāfā esiet laipni aicināti iepriekš pieteikties pa tālruni +371 25404241, norādot vārdu, uzvārdu un interesējošo aktivitāti.

 

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.