Onkoloģisko saslimšanu profilakses diena “Esi gudrāks par vēzi”

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 01/02/2019
10:00 - 18:00

Atrašanās vieta
Tirdzniecības centrs "Origo"

Kategorijas


Februārī visā Pasaulē tiek atzīmēta Pretvēža diena, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību cīņai ar ļaundabīgajiem audzējiem, tāpēc pasākums ikvienam interesentam sniegs ieskatu par dažādiem vēžu veidiem, to diagnostiku un iespējām sevi pasargāt, veicot regulāras profilaktiskās pārbaudes. Ikvienam būs iespēja dzirdēt speciālistu ieteikumus veselības veicināšanai, noklausīties vairākas lekcijas, kā arī sievietes varēs pārliecināties par savu veselību, veicot krūšu pārbaudi ar mamogrāfijas metodi.

Laikā no plkst. 14.00 līdz 18.00 t/c “ORIGO” telpās tiks izvietoti informatīvie konsultāciju punkti. Ikvienam interesentam būs iespēja saņemt noderīgu informāciju no šādiem speciālistiem – ginekologa, urologa, gastroenterologa un dermatologa, kā arī aprunāties ar Latvijas Psihoterapeitu biedrības un pacientu atbalsta biedrību VITA un Rozā vilciens pārstāvjiem.

Paralēli konsultācijām no plkst. 15.00-18.00 notiks speciālistu lekcijas par onkoloģiskām saslimšanām un to diagnostiku, veselīga uztura nozīmi vēža profilaksē, kā arī par to, kā par sevi laikus parūpēties.

Pie Rīgas Dzelzceļa stacijas pulksteņa no 10.00-18.00 sadarbībā ar Veselības grupu MFD būs pieejams arī mobilais mamogrāfs, kurā uz vietas varēs veikt arī krūšu dziedzeru mamogrāfiju. Jāatceras, ka mamogrāfijas veikšanai nepieciešams ņemt līdzi Nacionālā dienesta uzaicinājuma vēstuli vai ģimenes ārsta, vai cita speciālista nosūtījumu!

Uz visām speciālistu lekcijām un krūšu veselības pārbaudi mobilajā mamogrāfā notiek iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 25404241, norādot vārdu, uzvārdu un interesējošo aktivitāti.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.