Nometnes atkarīgo personu ģimenes locekļiem novembrī

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 15/11/2019 - 17/11/2019
Visu dienu

Atrašanās vieta
Viesu nams "Rezidence Kurzeme"

Kategorijas


Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina atkarīgo ģimenes locekļus piedalīties 3 dienu nometnē 15.-17. novembrī.
Nometne paredzēta līdzatkarīgiem cilvēkiem, lai sniegtu tiem psiholoģisku atbalstu, zināšanas par atkarību un līdzatkarību, veicinātu spējas apzināties savas jūtas, sasniegt mērķus un atjaunot savas personības resursus.
Kad?
2019. gada 15.-17. novembrī
Kur?
Viesu māja “Rezidence Kurzeme”, Strazdes pagasts, Talsu novads
Svarīgi!
Nometnes dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana un transports no Rīgas un nometnes vietu un atpakaļ. Dalība nometnē ir bezmaksas, piedalīties var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, ja vien iepriekš nav jau ņēmis dalību projektā.
Nodarbības vada pieredzējuši speciālisti: Benita Griškeviča, mag. psych., klīniskā psiholoģe, LPB sertificēta psihoterapijas speciāliste, Iveta Krūmiņa, mag. psych., klīniskā psiholoģe. Pieteikšanās un sīkāka informācija par nometnēm: Iveta Krūmiņa, 28275992, e-pasts: konsultanti.psihologi@gmail.com

Informācija par šo un citām projekta aktivitātēm pieejama mājas lapā www.veseligsridzinieks.lvNodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.