Handlinga nodarbības novembrī

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 21/11/2019
14:00 - 15:00

Atrašanās vieta
Daba Yoga

Kategorijas


Rīgas domes Labklājības departaments ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/021 „Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros aicinajaunās māmiņas un tētus kopā ar mazuļiem apmeklēt handlinga nodarbības.
Handlings ir kvalitatīvas ikdienas rūpes par mazuli, kas māca, kā pareizi turēt, aprūpēt, darboties un komunicēt ar mazuli. Tās ir pašu vecāku un citu tuvinieku rūpes un pieskārieni bērnam jau no pirmajām dzīves dienām, kad tas ir īpaši svarīgi, jo bērns ir pilnībā atkarīgs no aprūpētāja.
Nodarbības laikā varēs uzzināt, kā pareizi turēt bērniņu rokās, celt, nest, apģērbt, aprūpēt, kā uzvilkt autiņbiksītes, kā pareizi novietot bērnu gultiņā, kā nomierināt mazuli un kā palīdzēt viņam apjaust savu ķermeni, kā mazināt mazulim tonusu jeb muskulatūras sasprindzinājumu, ilgtermiņā nodrošinot simetrisku un pilnvērtīgu attīstību. Šīs nodarbības būs noderīgas gan mammām, gan tētiem.
Kopā tiks īstenotas 100 nodarbības jaundzimušo ģimenēm (mātēm/tēviem kopā ar mazuli).
Vienas nodarbības ilgums 60 minūtes un tās vadīs sertificētās fizioterapeites – Anna Sproģe vai Zane Strode vai Liene Brakmane. Lai varam plānot mammu un mazuļu skaitu – lūdzam savlaicīgi pieteikties pa tālruni – 29444094 (Linda).
Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.