Atbalsta diena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem “Tu neesi viens”

Loading Map....

Datums/Laiks
Datums(-i) - 14/09/2019
11:00 - 15:00

Atrašanās vieta
Rīga Plaza

Kategorijas


2019. gada 14. septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Rīgā, modes un izklaides centrā RĪGA PLAZA, norisināsies atbalsta diena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu līdzcilvēkiem “Tu neesi viens”. Pasākuma ietvaros gan lieliem, gan maziem būs iespēja piedalīties BEZMAKSAS radošajās darbnīcās, apmeklēt nodarbības, saņemt konsultācijas, kā arī apmeklēt teātra izrādi un koncertu.

Vairāk informācijas par pasākumu meklē šeit: http://www.veseligsridzinieks.lv/pavadi-radosu-un-ipasi-sirsnigu-dienu-kopa-ar-gimeni-draugiem-un-lidzcilvekiem/

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.

Pasākumu organizē Rīgas domes Labklājības departaments Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.