Nāc uz bezmaksas semināru par veselību uzturu un piedalies fitnesa nodarbībā!

IMG_750518.oktobrī no plkst. 10:00 līdz 14:00 notiks seminārs un enerģiska fitnesa nodarbība, lai ikvienam atraktīvā veidā pastāstītu un parādītu, kā ar efektīviem paņēmieniem pārtiku un vingrinājumus pārvērst enerģijas un spēka „donorā” – tas viss, lai ik diena mūsu ķermenim būtu pēc iespējas komfortabla un ērta. 

  • Semināra 1. daļa (ēšanas paradumi, veselīgs uzturs un mūsu gremošas sistēma; kustību un balsta aparāts) notiks viesnīcas „Days hotel” konferenču zālē plkst. 10.00 – 12.00 (Rīgā, Brīvības ielā 199).
  • Otrā daļa (aktīva fitnesa nodarbība) notiks „Energie fitnesa studija sievietēm” plkst. 13.00 – 14.00 (Rīgā, Brīvības ielā 180) fitnesa treneres vadībā.

Lai pieteiktos semināram, jāzvana pa tālruni 29467859 vai jāraksta aveseliba@inbox.lv, jo vietu skaits ir ierobežots!

Ieskaties FOTO GALERIJĀ, kā mums gāja iepriekšējā, 20.09. seminārā! Trenere un lektore Anda Radziņa izkustināja it visus, kā arī sekoja tam, lai visi vingrinājumi tiktu veikti pareizi un atbilstoši katra spējām un veselības stāvoklim.

SĀPES KAKLA UN JOSTAS DAĻĀ?

Ne viens vien sēdoša darba veicējs mēdz sūdzēties par sāpēm tieši kakla un jostas daļā. Bet vai daudzi zina, ka tieši saspringta kakla daļa var būt iemesls arī citu ķermeņa daļu sāpēm? Vai darbinieki, kas vairākas stundas dienā pavada pie datora ekrāna, ievēro zelta likumu – neliekt plecus pretim ekrānam un nesēdēt sakumpušu muguru? Tāpat arī gurnu un pareizs pēdu novietojuma stāvoklis ir tik vienkārša, bet svarīga lieta un nozīmē lielu ieguvumu visam mūsu ķermeņa balsta aparātam. Pretējā gadījumā rodas saspringums, tiek traucēta asinsrite, palielinās spiediens uz jostas daļas skriemeļiem un pieaug reimatisma, osteohondrozes, radikulīta attīstības, kā arī nervu saknīšu nospiešanas risks. Tādēļ nāc un uzzini, kā vislabāk uzlabot stāju un atslogot tās ķermeņa daļas, kas sēdoša darba laikā negatīvi tiek ietekmētas visvairāk.

Semināru ir izveidojuši augsti kvalificēti speciālisti – ārstniecības darbinieki, fitnesa treneri, fizioterapeiti, kuri savā nozarē ir praktizējuši daudzus gadus un izvēlētās tēmas un lekciju saturu balsta uz praksē pārbaudītiem paņēmieniem un tēmām.

Semināru un nodarbību organizē RD Labklājības departaments semināru ciklā par veselīgu dzīvesveidu.

 

IMG_7505

 

 

 

 

 

 

IMG_7498

 

 

 

 

 

 

IMG_7489

 

 

 

 

 

 

Pieteikties:

 
 

Apstiprinājums