Jogas nodarbību grafiks 2020.gada augustā

Aicinām iepazīties ar jauno jogas nodarbību grafiku augustam. Pievēršam uzmanību, ka nodarbības tiek papildinātas ar vēl vienu papildu nodarbību 25.augustā – F1 Prūšu ielā 46. Pirms nodarbībām boligāti jāpierakstās un – tiekamies, uzlabojot un stiprinot savu veselību!

 

Vairāk par Rīgas domes Labklājības departmaneta organizētajām nodarbībām iespējams uzzināt šeit – www.veseligsridzinieks.lv/riga-tiek-atsaktas-bezmaksas-jogas-nodarbibas/.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.