Iedzīvotājus aicina uz Ģimenes ziemas sporta svētkiem

Ar mainīgām sekmēm ziema tomēr ir ienākusi arī Rīgā. Lai ziemas priekos tiktu iesaistīti gan lielie, gan mazie rīdzinieki, kā arī pilsētas viesi, nedēļas nogalē, 11. janvārī, Rīgas dome sadarbībā ar biedrību „SportLat” organizē aktivitāšu festivālu „Ģimenes ziemas sporta svētki”.

Gjimenes_ziemas_sp_svetki_11_janv_2015Pasākuma norise būs vienā no sportiskākajām Rīgas pilsētas vietām – Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā.

Pasākums visiem dalībniekiem būs pieejams bez maksas no plkst. 10.00 līdz 17.00, un ikviens interesents varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs. Būs gan slēpošanas stacija, kur jādodas nelielā distancē ar dažādiem tehniskajiem elementiem, individuālās meistarības pārbaudei, gan mini biatlona stacija, kurā varēs izmēģināt un uzlabot savas prasmes zinošu Latvijas biatlona speciālistu pavadībā. Tāpat arī būs stacijas, kurās valdīs jautrība un atraktivitāte – ragavu vilkšana, „sniega bumbas” ripināšanu, „milzu slaloms” ar stilizētām slēpēm.  Pasākuma apmeklētājiem katrā stacijā būs iespēja uzstādīt savu personīgo rekordu arī dāvanu maisa mešanā!

Aktivitāšu starplaikos dalībnieki varēs  apmeklēt radošo darbnīcu, kur iesaistīties  dažādos konkursos, kā arī vērot suņu pajūgu paraugdemonstrējumus un doties izjādē gan ar zirgu, gan poniju.  Pasākuma laikā darbosies arī aktīvās atpūtas centra kafejnīca.

Pasākuma jautrākai noskaņai parkā darbosies atraktīvi pasākuma vadītāji, kā arī bērnu un jaunatnes centra „Altona” jaunie mākslinieki un uzstāsies mūsdienu deju studija „Festa”. Ģimenes ziemas sporta svētkos varēs tikties arī ar kādu no Latvijas olimpiešiem.

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv

Papildinformācija pieejama pasākuma mājas lapā www.sportasvetki2014.lv vai pie pasākuma īstenotājiem –  Ivara Lapiņa, biedrība “SportLat”, tālr. 67291526