Bezmaksas sporta nodarbības Mežaparkā ik dienas!

dabas-sporta-zale 22Sporta un veselīga dzīvesveida projekts Dabas Sporta Zāle turpina organizēt bezmaksas sporta nodarbības Mežaparkā. Vasaras sākumā uzsāktie regulārie ikdienas treniņi notiks līdz pat 31.augustam.

Nodarbības sevī ietver gan kardio slodzes un spēka, gan stiepšanās un atjaunošanās vingrinājumus. Lielu popularitāti guvušas brīvdabas jogas un TRX nodarbības, kā arī Mežaparka taku skrējieni svētdienu rītos.

IESKATIES ARĪ NODARBĪBU FOTOGALERIJĀ!

dabas-sporta-zale 12

dabas-sporta-zale 18

Mūsu komandu veido pozitīvi domājoši jauni cilvēki, kurus vieno kopīga ideja par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šo filozofiju mēs vēlējāmies nodot arī citiem, kam svarīga garīga un fiziska harmonija, tāpēc nolēmām izveidot domubiedru grupu Dabas Sporta Zāle. Mūsu mērķis ir dot iespēju cilvēkiem izbaudīt Mežaparka skaisto dabu pilnībā un ļaut sajust, kā sports var veiksmīgi saplūst ar būšanu dabā.

Kā zinām, daba ir viena no Latvijas lielākajām bagātībām un bieži tas netiek novērtēts. Mēs vēlamies parādīt, ka, pat dzīvojot Rīgā, ir iespējams nonākt tiešā kontaktā ar dabu, smelties spēku no tās, un fiziski sevi attīstīt mūsu atklātajās dabas sporta zālēs visā Mežaparka teritorijā.

Lai dalībnieku, sportojot, ieguldītais darbs novestu pie sajūtamiem un redzamiem rezultātiem, esam izveidojuši treniņu programmu visas vasaras garumā. Ar stundu gariem regulāriem ikdienas treniņiem vasaras laikā, dalībniekam ir iespēja sevi funkcionāli fiziski attīstīt. Nodarbības sevī ietver gan kardio slodzes un spēka vingrinājumus, gan stiepšanos un atjaunošanos. Vislielāko popularitāti guvušas brīvdabas jogas un TRX nodarbības.

Nodarbības ir bez maksas, tās notiek katru dienu, plkst. 19:30. Tikšanās vieta – kafejnīca DabaMamma, Mežaparkā.Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents. Vairāk par mums variet izlasīt, iknedēļas treniņu plānu un sporta zāļu atrašanās vietas atrast Dabas Sporta Zāles Facebook lapā, kā arī mūsu mājas lapā.

Vairāk informācijas arī:

FACEBOOK: Dabas-Sporta-Zāle

INSTAGRAM: @dabas.sporta.zale

MĀJAS LAPA: www.dabassportazale.mozello.lv

KONTAKTI:

Andis Antāns: 29 884306

Klāvs Ielejs: 26 307860

dabas.sporta.zale@gmail.com

 

#DabasSportaZale