Aicina pieteikties konkursā skolēniem un jauniešiem „Cits eksperiments”

IdejaLai veicinātu skolēnu iespēju darboties pozitīvā veidā bez apreibinošu, atkarību izraisošu vielu lietošanas, kā arī sekmētu radošās domāšanas attīstību, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa visā Latvijā izsludina vizuālās mākslas konkursu “Cits eksperiments”.

Konkursā aicināti piedalīties skolēni no 5. līdz 12. klasei.

Cits eksperiments plakāts

Konkursa darbā skolēniem individuāli vai pa pāriem divās vecuma grupās (5. -8. klase un 9. – 12. klase) jāizstrādā plakāts, kurā radoši jāataino iespējas gūt pozitīvas emocijas un pozitīvu pieredzi, neizmantojot apreibinošas, atkarību izraisošas vielas. Plakātu var izstrādāt dažādās tehnikās – zīmējums, kolāža vai datorgrafika. Plakāts kopā ar darba aprakstu un pieteikuma anketu jāiesniedz līdz 2014. gada 20. novembrim pa pastu vai tuvākajā policijas iecirknī Ja darbs ir datorgrafikā, to var sūtīt uz e-pastu pvn@vp.gov.lv. Plašāka informācija pieejama arī Valsts policijas mājas lapā – www.vp.gov.lv.

Konkursa NOLIKUMS un PIETEIKUMA ANKETA pieejama ŠEIT.

Uzvarētājus sagaida dāvanu kartes aktīvai atpūtai un sporta inventārs, galvenā balva – iPod Nano mūzikas atskaņotāji.

Paralēli konkursam norisināsies arī izglītojošas lekcijas skolās, kas veicinās diskusiju un mudinās jauniešus aizdomāties par dažādiem veidiem kā gūt pozitīvas emocijas. Galvenais akcents tiks likts uz dažādiem eksperimentiem un uz to iespējamām sekām. Jauniešiem tiks atgādināts, ka eksperimentējot, jābūt tālredzīgiem un jāspēj paredzēt turpmāko situācijas attīstību.

Vairāk informācijas iespējams uzzināt, zvanot Zanei Arājai, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas Vecākajai inspektorei – 67075095 vai 29374566. E-pasts – zane.araja@vp.gov.lv

 

 

Foto: www.linkedin.com